Star Wars: The Last Jedi

When:
13th December 2017 @ 6:00 pm – 9:30 pm
2017-12-13T18:00:00+00:00
2017-12-13T21:30:00+00:00
Where:
Cineplexx TEG
Tirana East Gate
Cost:
Free
Star Wars: The Last Jedi @ Cineplexx TEG

Albanian Gaming Arena në bashkëpunim me Cineplexx sjell eventin e rradhës promocional në  TEG!

Bashkohuni me AGA në këtë event ku mund të merrni bileta me orë falas dhe të shijoni vazhdimin e aventurave të Rey pasi ka zbuluar aftësitë e saj Jedi! Ne ju presim në zonën ku shpërndahen biletat në Cineplexx me shumë surpriza!

Përfitoni dyfish nga ky event, shikoni filmin tuaj të preferuar dhe luaj te AGA.